Bruce Willis: „Ki nem állhatom a hangom”

2013.08.05 15:43

Bruce Willis nem hiszi, hogy a közeljövőben énekelni fog, mert gyötrelmesnek tartja a hangszínét.

Bruce Willis: „Ki nem állhatom a hangom”

Bruce Willis már biztosan tudja, hogy többet nem ragad mikrofont a kezébe, legalábbis, ha énekelnie kellene.

A Die Hard csillaga már felénekelte az Under the Boardwalk címre hallgató számot 1980-as évek végén, s a közönség imádta, ám ő maga nincs elragadtatva előadásmódjától. A dalt különben a The Drifters írta 1964-ben.

„A kiáltás a kulcs. Rengeteg kiváló énekes van ezen a világon, és én boldogan átadom nekik a helyet, így mindenki jobban jár. Egyszerűen nem tudom hallgatni a saját hangomat. Gyötrelmes a hangszínem, ez vitathatatlan” – árulta el Bruce, a Yorkshire Postnak.